Nejsme jen lázně pro Váš vůz.. 

Hrdě Vám přestavujeme náš další projekt - OZON 4PLACE.CZ. Na webových stránkách pilně pracujeme a budou co nejdříve spuštěny na doméně ozon4place.cz. Základní informace naleznete zde.

Dezinfekce OZONEM s UV ZÁŘENÍM a ODSTRAŇOVÁNÍ NEPŘÍJEMNÝCH PACHŮ. Zbavíme Vás virů, bakterií, plísní a pachů. Bezpečně, rychle, ekologicky. Pro Váš zdravý a spokojený život ve Vaší domácnosti, firmě, vozidle - prostě kde si jen budete přát. 

Proč ozon ?

Plísně, houby a další běžné zdroje znečištění vzduchu, které jsou součástí našich domácností, mohou vyvolat alergie, astma, bakteriální nebo virové infekce či další zdravotní komplikace.

Proto je nezbytná pravidelná údržba obývaných prostor. Nejčastěji jsou k této údržbě používány standardní chemické přípravky s vysokým obsahem chlóru, což není ideální.

Proto vám nabízíme inovativní službu ozónování. Čištění ozónem patří mezi velmi účinnou, současně však ekologickou dezinfekci navíc v kombinaci s UV zářením.

K procesu používáme kvalitní a certifikované ozonové generátory, které splňují standardní požadavky na bezpečnost, ochranu zdraví i životního prostředí.

UV světlo je integrováno do našich generátorů! Kombinace výroby ultrafialového světla a ozonu pomocí keramických desek zajišťuje nejen čistší ozon, ale také výrazně zvyšuje stupeň účinnosti. 

Proč ultrafialové světlo ?

Ultrafialové světlo (UV) je elektromagnetické záření s vlnovou délkou kratší než je viditelné světlo. Spektrum se skládá z elektromagnetické vlny s frekvencí vyšší než ta, kterou člověk identifikuje jako fialovou barvu (purpurovou).

UV se používá k dezinfekci bakterií, virů, plísní, řas a dalších mikroorganismů, které se množí a rostou. UV dezinfekční technologie ničí DNA mikroorganismů, které usmrtí a nemohou dále růst. Používá se v různých aplikacích, jako je čištění potravin, vzduchu a vody. 

A Co je vlastně Ozon (o3)

bez chemie

,, Během ozónování navíc eliminujeme velmi široké spektrum patogenů, odstraňujeme nepříjemný zápach a nastavujeme nový standard čistoty prostředí. ´´ 

Ozón se nachází přirozeně v okolním prostředí. Jeho molekula se skládá ze tří atomů kyslíku (O3) a lidově se mu přezdívá "aktivní kyslík". Pokud ovšem překročí určitou míru koncentrace, člověk jej zaregistruje prostřednictvím typického odéru. 

Ozón má silně antioxidační a dezinfekční vlastnosti a vyniká svou mimořádně velkou mikrobiocidní účinností. Proto se využívá k dezinfekci a dezodorizaci nejrůznějších prostor. Protože po aplikaci nezanechává žádné stopy, nezpůsobuje alergické reakce či dýchací potíže, které mohou vytvářet například chemické dezinfekční prostředky. Navíc jeho použitím nedochází ke kontaminaci životního prostředí. 

5 důvodů, proč k čištění zvolit ozón:

  1. Ničí plísně, houby, viry, bakterie a další zdroje znečištění vzduchu
  2. Odstraňuje 100 % zápachu (pach nepřekrývá, ale eliminuje)
  3. Je nejsilnějším oxidačním činidlem
  4. Jde o zcela ekologický a bezpečný způsob dezinfekce
  5. Má široké spektrum využití

Naše specializace


Dezinfekce kanceláří, ordinací, pracovišť, atd.
Dezinfekce domácností (byty, domy, chaty)
Dezinfekce automobilů (osobní, dodávky)
Dezinfekce dílen a výrobních prostor
Dezinfekce obchodních prostor 
Dezinfekce kamionu a autobusu

Ceník

Uvedené ceny vč. DPH

Dezinfekce bytu

Přesná cena stanovena na základě velikosti bytu 

od 899,-Kč - 1.799,- Kč

Dezinfekce - rodinné a jiné domy

Přesná cena stanovena na základě velikosti m2

od 1.250,-Kč - 2.599,-Kč

Dezinfekce - vozidla vč. klimatizace

Přesná cena stanovena podle velikosti vozu

od 550,-Kč 

Dezinfekce - Hotely, ubytování, obchodní prostory

Pro přesnou cenu nás prosím kontaktujte

individuálně

Dezinfekce - kanceláře, ordinace, čekárny a pod.

Pro přesnou cenu nás prosím kontaktujte

individuálně 

Odstranění zápachu

Např. cigaretový kouř, zápach atd. Cena stanovena na základě znečištění. Službu lze zakoupit pouze v kombinaci s Dezinfekcí O3.

od 299,- Kč

Doprava v Lounech /mimo Louny


200,-Kč/28,-Kč/km

Objednání dezinfekce Ozonem

Domluvte si termín na dezinfekci ozónem již dnes. Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme. Nebo volejte +420 704 109 109

Důležité informace

 K provedení služby musí být přístupná funkční zásuvka 230 V pro připojení přístroje o příkonu max. 250 W. Pro pravidelnou dezinfekci Vašich prostor pro Vás rádi připravíme nabídku, kontaktujte nás. Upřesnění výsledné ceny se odvíjí od velikosti ošetřovaného prostoru, případně náročností aplikace. Počátek cesty pro účtování dopravy - SNP 1870 Louny 440 01


Bezpečnost na prvním místě

Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto během ozónování dodržujeme přesně předepsané postupy a bezpečnost práce. Jedině tak můžeme dosáhnout kýženého efektu bez negativních průvodních jevů. I když je ozón po překročení limitních koncentrací dráždivý, rychle (zhruba za 30 minut) se rozpadá na dvouatomový kyslík. Proto je zcela bezpečný a navíc jde o trvale udržitelný způsob dezinfekce a údržby domácností i komerčních prostor. Také se jedná o cenově dostupnou variantu a alternativu k placení finančně nákladných chemikálií. 

Platbu za službu lze provést hotově, nebo kartou. Pro B2B je možnost převodem na účet.