Kontaktujte nás-objednání služeb

 

Nejsme běžná automyčka, respektujeme Váš nabitý program, a proto se, prosím objednejte na přesný termín a čas, který Vám nejvíc bude vyhovovat. Buď to u nás( platí pro Louny) nebo u Vás. 

Po vyplnění formuláře se Vám do 90 minut ozve náš operátor a doladí Vaší objednávku  (přesný program čištění, doplňkové služby, adresu, typ vozidla atd.). Prosím, vyčkejte na spojení s naším operátorem. Telefonní kontakt a emailová adresa slouží pouze pro tento účel a nebude nikde evidována. 

Nechce se Vám čekat, volejte ihned +420 704 109 109  Po-PA od 09:00h-17:00h V případě že se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám zpět. Děkujeme za pochopení.


*Po odeslání formuláře se s Vámi spojí operátor a doladí čas mytí. Objednávka se řídí smluvními podmínkami a nařízením o zpracování osobních údajů podle GDPR. Dokončením objednávky stvrzujete svůj souhlas.

** osobní vozidlo do velikostí 4,8m na délku, od 4,9 je počítán příplatek  ( pro karoserie : mini, hatchback, lifback, sedan, kombi, kupé, kabriolet )

*** V případě nevybrání programu ale částky, uveďte částku do poznámky částku kterou, si přejete přispět na program. Do 24h od odeslání objednávky Vám zašleme email s číslem účtu pro úhradu. Po uhrazení Vám emailem zasíláme poukázku. Důležité upozornění - platnost poukázky je 6 měsíců od vystavení. V případě nevyužití částka/platba propadá. Pro pražské, klienty není možné objednat jiný program mytí než PB1-PB3 z technických důvodů. Děkujeme za pochopení.