Kariéra

Regionální obchodní manažer 

Máš rád/a výzvy a chceš být součástí nového projektu? Chceš něco dokázat a mít slušný příjem nebo jen přivýdělek? Právě hledáme nového parťáka na pozici regionálního obchodního manažera pro B2B prodej. Tvým hlavním úkolem bude prodej našich služeb a produktů obchodním partnerům a následná péče o ně. Naše služby budeš nabízet firmám s vozovým parkem, autoservisům, autobazarům atd. Nabízíme velké portfolio služeb, takže dokážeme téměř každému zákazníkovi nabídnout užitečné řešení. Avšak než k nám pošleš CV, budeme naprosto upřímní. Fixní plat u nás nenajdeš. Dostaneš u nás smlouvu o spolupráci, na základě které ti budeme vyplácet provize na fakturu. Máme 2 stupňový provizní systém - provize za uzavření kontraktu + pravidelná provize z realizovaných obchodů.

Jsi náš člověk, pokud:

Obchodem žiješ a uvědomuješ si, že být obchodníkem je životní styl.
Máš živnostenský list a víš, co je odpovědnost sám/a za sebe.
Máš všeobecný přehled a skvělé komunikační dovednosti.
Úspěšně jsi ukončil/a min.SŠ. nebo máš praxi v obchodu alespoň 3 roky.
Máš řidičský průkaz sk. B a jsi rád/a na cestách a u zákazníků. Business z kanceláře neuděláš.
Bydlíš v ústeckém kraji, severních Čechách nebo v Praze.
Co Ti můžeme nabídnout:

Zajímavý provizní systém a k tomu provize z následných kontraktů. Výsledky navíc můžeš vidět poměrně brzy, nemusíš čekat měsíc, dva či půl roku, jestli to vůbec vyjde.
Žádný finanční strop. Platí tady přímá úměra - čím více toho prodáš, tím větší částku Ti na provizích každý měsíc pošleme.
Smlouvu na ŽL. Bez fixního platu - správný obchodník si na sebe dokáže vydělat.
Osobní i profesní rozvoj.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes. Email : info@bezkartacu.cz nebo využijte kontaktní formulář. Pracovníka mobilního technik čistícího týmu

Hledáme pracovníka mobilního čistícího týmu ( brigáda)

zajímavou práci na čerstvém vzduchu v segmentu péče o vozy. Zaškolení do moderních technologií přátelský kolektiv odpovídající finanční ohodnocení. Pro práci v LN/PHA/MO

Nástup ihned

Co očekáváme

spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, smysl pro detail, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat.Zaujala Vás nějaká pracovní nabídka ? Skvělé, prosíme vyplňte následující formulář. Děkujeme :-)