Detailing 

O co vlastně jde ? V posledních letech se můžeme stále častěji setkávat s výrazem detailing vozu. Tato definice není až tak speciální, možná mnozí víte, kam tímto výrazem směřujeme. V Anglii se můžeme dokonce setkat i s výrazem valenting. Ve své podstatě se jedná o velice důkladné a šetrné čištění automobilu.


to znamená, že se nyní nebudeme vůbec bavit o automatických myčkách a nežádoucím kartáčovém mytí, ale o opravdu pečlivém čištění vozidla, do kterého rozhodně patří renovace, korekce laku nebo leštění a konzervace voskem. Díky těmto operativním postupům lze dosáhnout maximální dokonalosti v každém ohledu.

Detailing využijí zejména majitelé přehlídkových vozidel nebo pořadatelé velkolepých akcí, kde budou vozidla vystavena na obdiv ostatním. Taktéž se detailingu využívá před prodejem nebo před tuningovým srazem. 

Určitě detailingu nepropadnou lidé, co svůj vůz využívají pouze k namátkovému využití při víkendových nákupech nebo k pracovním cestám do terénu. Poslední kategorií lidí, které detailing zajímá jsou nadšenci mající z čistého auta příjemný pocit. Nezaujalo Vás to nevadí pro Vás máme naše užasné programy čištění prosím přejdětě na sekci nabídka služeb.

Důležité upozornění, tato služba není zahrnuta v mobilním čištění. Vozidlo je nutné přivézt k nám popřípadě pro něho zašleme našeho technika (pickup servis). Časová náročnost až 10h.

Pro více informací nás kontaktujte na +420 704 109 109 nebo info@bezkartacu.cz Služba bude spuštěna od 01.03.2020