Akce měsíce / Novinky


Nově u nás tekuté nano stěrače

Tekuté nano stěrače jsou speciálně vyvinuté pro automobilová skla. Účinek oslepujícího deště a snížení viditelnosti je známá skutečnost spojená s povětrnostními podmínkami. Ochranný filtr na bázi oxidu křemičitého (SiO2) odpuzuje vodu, poskytuje neviditelnou a dlouhodobou ochranu před hmyzem, prachem, nečistotami atd. Všechny organické a anorganické znečišťující látky se snadno odstraňují bez mechanických prostředků a chemikálií. V zimě umožňují snadné odstranění ledu a sněhu.

Doporučujeme přikoupit antifog (stop mlžení čelního skla) v akční ceně 199,- s účinností až 3 měsíců.

Varianty s účinností až 12 měsíců

Čelní sklo 599,- Kč s DPH / Všechna skla 1299,- Kč s DPH


Strojní jednokrokové LEŠTĚNÍ LAKU (karoserie)

Skvělé čištění vždy nestačí k tomu, aby Vaše vozidlo bylo opět v kondici, ve které jste si ho přivezli domů. Leštění karoserie je další z našich mnohých specialit. Až s karoserií Vašeho vozu skončíme, Vaše auto bude opět zářit. Neváhejte vyzkoušet.


Odstranění nepříjemných zápachů 

Odstranění nepříjemných zápachůCigaretový kouř, domácí mazlíčci, pot, zatuchlost, nehody po dětech nebo bujarém večírku, prostě jakýkoliv představitelný zápach. Tyto zápachy se mohou objevovat ve Vašem automobilu a ne a ne se jich zbavit. Ale teď jsme tu my a díky technologii Ozonu, kterou používáme, rychle a efektivně zatočíme s nežádoucími pachy. Ozon pachy zničí, a ne jen zamaskuje jako běžné osvěžovače, spreje a jiné taháky peněz.Cena již od 899,- ( stanovení ceny na základě znečištění a druhu zápachu ) Více informací a objednání na +420 704 109 109


Dezinfekce interiéru a klimatizace ozonem. 

1.) Neexistuje žádný virus ani bakterie odolávající ozonu
2.) Účinně ničí plísně, houby, roztoče, alergeny
3.) Odstraňuje původce zápachu (od cigaretového kouře, zvířat, zatuchlost)
4.) Efektivně vydezinfikuje interiér, včetně klimatizačního a ventilačního systému
5.) Nemaskuje příčiny zápachu, ale trvale je odstraňuje
6.) Zvládne to, co nejrůznější dezinfekční spreje ne
7.) Ideální pro alergiky a astmatiky
Při objednání k čistícímu programu za 800,-Kč
Bez čistícího programu 999,-Kč
Vyčištění zápachu v interiéru Ozonem od 700-1.200,-Kč (dle znečištění.)
 Objednávejte na +420 704 109 109

Službu lze objednat i mobilně.


PickUp servis 

Pro Lounské klienty uvádíme od 01.04.2020 novou službu, PICK UP servis. To znamená, že když k nám vůz přivezete na čištění, rádi Vás odvezeme domu, do práce nebo kam si budete jen přát. Tím to nekončí jakmile Vaše vozidlo bude hotové jedeme pro Vás. A kolik za to? Nebojte do konce května jen za pouhou 1,-Kč Podmínky: platní pouze pro oblast Louny a okolí (max.10km) Zvýhodněná akce 1,-Kč pouze ke kompletnímu čistícímu programu. Platí pro vozidla i karavany. Platnost od 01.04-30.05.2020


Nano Keramický Štít

Kupujete nový vůz? Pokud ano, rádi bychom Vám nabídli nejlepší možnou ochranu Vašeho laku a sedadel: NANO KERAMICKÝ ŠTÍT (9H) a NANO ŠTÍT (3H) s ochranou až na 60 měsíců. Nikam s novým vozem nemusíte jezdit, rádi zajedeme tam, kde jste vůz objednali a aplikaci provedeme :-) a Vy si vozidlo vyzvednete připravené na silniční džungli, kde obstojí na jedničku. V rámci uvedení aplikace Antifogu (stop mlžení čelního skla) zdarma.6M: Nano Štít 3H + 6 měsíční nano ochrana sedadel 1.999,-Kč 12M: Nano Keramický Štít 9H + 6 měsíční nano ochrana sedadel zaváděcí cena 3.599,-Kč36M: Nano Keramický Štít 9H + 6 měsíční nano ochrana sedadel zaváděcí cena 4.999,- Kč60M: Nano Keramický Štít 9H + 6 měsíční nano ochrana sedadel za zaváděcí cenu 7.999,-Kč Platnost od 01.03-30.5.2020 Lze zakoupit ve formě dárkové poukázky.


Akce Karavan NANO

AKCE do 30.3.2020 čištění střechy + nano ochrana v hodnotě až 1.200,-kč za pouhou 1,-Kč k čistícímu programu. 


Dobrá zpráva:-) Dnešním dnem lze za naše služby platit kartou.


Valentýnské speciální poukázky

Svátek všech zamilovaných se neúprosně blíží a Vy nevíte, jak originálně tento den zazářit? Můžeme Vám pomoci. Připravili jsme pro Vás mimořádnou Valentýnskou nabídku. Darujte originální poukázku na prémiové mobilní čištění vozu. Nejen že překvapíte, protože to nebude klasická bonboniéra nebo láhev, ale darujete i čas, který může strávit spolu místo toho, abyste ho trávili na běžné myčce. Takže letos originálně a prakticky 😉 Speciální Valentýnský program - L-Comfort + Nano vosk + provonění parfémem Ritual´s za mimořádných 1.499,- s DPH. Objednávejte do 13.2.2020 na telefonním čísle +420 704 109 109. Nabídka platí pro všechny oblasti (LN/MO/RA/PHA), nelze však na ni uplatnit dárkovou poukázku s nabijením.Neplatí pro karavany, VAN (dodávky) a vozidla PICK UP pouze pro osobní vozidla.


Čištění motorového prostoru bez použití vody.

Vzpomínáte si ještě, jak skvěle vypadal motor vašeho auta, když byl nový? Leskl se a zářil čistotou. Postupně se všechny části motoru pokrývají černou, mastnou vrstvou špíny, a když chcete třeba jen dolít vodu do ostřikovačů, snadno si zašpiníte ruce nebo rovnou oděv. Nánosy špíny navíc mohou mít negativní vliv na funkci některých částí motoru. K čištění motorového prostoru používáme technologii bez použití vody, tudíž se voda nedostala tam, kam nemá. Navrátíme čistotu nejen viditelným částem motoru, ale důkladně očistíme také všechny zátky a uživatelské uzávěry. Až příště otevřete kapotu, budou váš motor i motorový prostor vypadat jako nový. 

Při využití čistícího programu zaváděcí cena 399,- Kč s DPH
(od 01.01.2020-30.04.2020)
Cena bez čistícího programu 799,-Kč s DPH

KOD PM1 


NANO ŠTÍT PRO AUTOSEDAČKY  

Nově u nás v nabídce - NANO OCHRANA A IMPREGNACE AUTOSEDAČKY (NANO Štít autosedačky) - díky pokročilé nanotechnologii vytváří Nano štít  jednoduchý čistý ochranný povlak, který zabraňuje poškození z každodenních skvrn . Neviditelná bariéra účinně odpuzuje kapaliny, kečup,skvrny od limonád, mastnotu od jídla špínu . Zbytek se snadno opláchne pouze vodou. Bezpečné a vhodné pro použití na všech typech absorpčních textilií.

Proč objednat k čištění 

 • Vysoká odolnost vůči vodě a oleji (mastnotě)
 • Silné antiadhezivní vlastnosti
 • Vynikající efekt snadného čištění s ohledem na nečistoty a kapaliny
 • Vlákna jsou chráněna před vnikáním nečistot
 • Zdravotní nezávadnost
 • Vysoká trvanlivost (UV-stabilní, velmi odolné proti oděru)
 • Teplotní odolnost
 • Jednoduchá aplikace
 • Vysoká přilnavost
 • bakteriostatický, vytváří prostředí, které brání mikrobiálnímu vývoji
 • odolný vůči domácím rozpouštědlům, alkalickým i kyselým čističům
 • Žádné poškození vzhledu nebo struktury povrchu (tloušťka: 100-150 nm)
 • Bez silikonů, freonů, fluorovaných uhlovodíků, teflonu, rozpouštědel a ropných složek
 • Bez zápachu
 • Bezbarvý

Bez čistícího programu zaváděcí cena 799,- Kč 

K čistícímu programu zaváděcí cena    459,-  Kč

Platnost akce do 31.01.2020 Platnost pro 5 sedadel. Každé další sedadlo + 50,-/ks

Komplet (exteriér + interiér)  za 1299,- s DPH ( platnost pro oblast LN/MO) oblast Praha a u obchodních partnerů 1.899,- s DPH


BLACK FRIDAY u BEZKARTAČŮ.cz 

15-22.11.2019 AKCE prodloužena do 01.12.19

A je to tady :-) Při objednání dárkové poukázky na čistící program získáte slevu 30% 

Podmínky

· Sleva se nevztahuje na programy Comfort (L/M/P)
· Sleva se nevztahuje na doplňkové služby
· Platnost akce od 15.11.2019 do 22.11.2019
· Uplatnění dárkové poukázky do 01.05.2020
· V případě neuplatnění poukázka propadá
· Objednání pouze přes online formulář.
· Kód akce BFBCZ19· Po objednání poukázky Vám na email doručíme platební údaje (úhrada do 3 pracovních dnů) v případě neuhrazení je objednávka stornována. Po úhradě obdržíte dárkový poukaz dle přání elektronicky, poštou( prosím o uvedení celé adresy) nebo osobní vyzvednutí je možné v Chovatelských potřebách H+A Brethovi SNP 1867 Louny, Pro Prahu Renault Auto Dispo d.i. Vrbova 19/a Praha 4


NANO ŠTÍT

Léto se s námi pomalu loučí :-( a opět nastane čas, kdy naši plechoví miláčci budou zase špinaví, zablácení a bůh ví, co ještě. Protože nás baví vymýšlet a usnadňovat Vám v tomto ohledu život, uvádíme na trh novinku! Ještě silnější NANO ŠTÍT, který je speciálně vyvinutý pro detailní precizní ochranu povrchů vozů: vnějšího laku, skel, zrcátek, chromových částí, gum, plastů, slitin, kol. A jak to tedy funguje? Při aplikaci vytváříme NANO ochranou vrstvu, která odolává každodennímu použití. Je také odolný proti UV záření, takže není degradován slunečním zářením. Na vozidle se tedy nebudou usazovat špína, ani žádné jiné nečistoty. 
STOP MLŽENÍ ČELNÍHO SKLA - NOVINKA V SORTIMENTU

Tak takhle už ne :-) STOP zamlžení předního skla....Od dnešního dne lze u nás objednat Speciální nano přípravek který má silný účinek proti zamlžování...Můžete si vybrat variantu která vydrží 3,6 nebo 8 měsíců. 


3 měsíce - samostatně 399,-Kč k čistícímu programu 299,-Kč
6 měsíců - samostatně 699,-Kč k čistícímu programu 559,-Kč
8 měsíců - samostatně 899,-Kč k čistícímu programu 759,-Kč


Renovace světlometů od 22.8-30.11.2019

Mimořádná akce jen do konce listopadu:-) Renovace světlometů jen za 499,- /za pár + mimořádně k čistícímu programu za 399,-Kč/pár


PARFUM D'INTERIEUR

Rádi překvapujeme :-) a proto máme pro Vás další novinku. Od 1.8.19 Vaše vozidla po důkladném vyčištění provoníme značkovými parfémy RITUALS. Můžete si vybrat z řady DAO (svatý lotus a YI YI Ren), HAPPY BUDDHA (sladký pomeranč a cedrové dřevo) nebo PARFUM D'INTERIEUR (GREEN CARDAMOM).


Na velikosti nezáleží :-) 

Jsme hrdí na to, že šetříme nejen vodu, ale i to, že našim klientům šetříme čas :-) Proto nově přidáváme čistící program pro čištění Caravanu/obytného přívěsu. :-) A to rovnou za zaváděcí cenu. Takže už žádné drhnutí před náročnou cestou a rovnou za dobrodružstvím v čistém domečku na kolečkách


Soutěž na FACEBOOKU

více informací na našem facebookovém účtu. ZRUŠENO :-(


Anitbakteriální tepování interieru

od 17.6.2019 jíž u nás v nabídce. Výběr ze 2 programů. Exkluzivní zaváděcí ceny. A od 01.07.2019 možnost i mobilně. 

Mějte svůj vůz jako ze žurnálu díky antibakteriálnímu tepování od nás.
Vnitřek vašeho auta čeká důkladné tepování, kterému neujde ani zavazadlový prostor.
Přijet můžete s malým, středním, ale i velkým osobním automobilem typu combi nebo SUV.
Značková antibakteriální kosmetika jeho interiér zbaví špíny, bakterií a roztočů a navíc po sobě zanechává příjemnou vůni. 


Nové bohaté programy  a rozšíření služeb.


Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali o rozšíření mycích programů a služeb pro Louny a Prahu. Věříme, že s nimi budete nadále spokojeni.¨

Ve stručnosti naše služby rozšiřujeme o

Program Premium NANO B3P - zaváděcí cena ! platnost do 30.9.19

- možnost zakoupení dárkové poukazky

- renovace světlometů

- program na přípravu vozidla před prodejem

- rozšíření mycích programů

- Antibakteriální vyčištění klimatizace zařazeno do stálé nabídkyAkce červen 2019

platnost od 01.06.2019-30.09.2019

V rámci programů rozšířené služby za 0,- Kč 


Od 1.5.2019 možnost objednání dárkových poukázek.


Chtěli jste to:-)) tak tady to máte:-) Již od včerejšího dne můžete u nás objednávat dárkové poukázky pro Vaše nejbližší, kamarády, kolegy nebo obchodní partnery. Objednávejte netradiční dárek.


Antibakteriální vyčištění klimatizace

Čištění a dezinfekce klimatizace v automobilech a běžných ventilačních systémů. Má antibakteriální účinek, spolehlivě odstraní plísně a infekční viry. Eliminuje růst mikroorganismů a zamezuje tvorbě hub.  

Běžná cena 499,- s DPH

Cena bez mycího programu 333,- s DPH

Cena s mycím programem B3/BPM 279,- s DPH

platnost  od 8.4.2019 do 30.4.2019 akce prodloužena do 30.5.2019

AKCE UKONČENA !