NEJLEPŠÍ OCHRANA PRO VÁŠ VŮZ.


Cílem keramického nano-povlaku je dosáhnout dobré účinnosti po dlouhou dobu a bez negativních vedlejších účinků. S využitím nanotechnologie Vám naše produkty přinášejí tu nejlepší ochranu, kterou můžete svému vozidlu dopřát. Proto by neměl chybět na žádném novém voze. Aplikace na vašem vozidle vám poskytne ochrannou vrstvu proti UV záření, silným chemikáliím, ptačímu trusu nebo silniční soli a také zabraňuje oxidaci barvy ochrana si udrží většinu svých hydrofobních a samočistících schopností. Pro přesnou kalkulaci volejte +420 606 901 903 nebo breth@bezkartacu.cz

Co vše na voze ochránit

KERAMICKÁ NANO OCHRANA LAKU

na bázi SiO₂ který je speciálně vyvinutý pro detailní precizní ochranu povrchů vozů: vnějšího laku, skel, zrcátek, chromových částí, gum. Varianty * 12 měsíců / 36 měsíců / 60 měsíců a nově až na 84 měsíců.

NANO KERAMICKÁ OCHRANA KOL

Na trhu jsou k dispozici různé typy ráfků, např. lakované, eloxované nebo leštěné. Kola, která jsou těsně u motorového prostoru, nebo hned vedle výfuků, jsou komponenty nejvíce vystavené vysokým teplotám. Naše nano keramická ochrana má vytrvalostní schopnost přesahující 800 ° C bez poškození původních vlastností. Skutečnost, že tento křemeničitý povlak je určen výhradně pro ráfky, je přínosem a zavádí novou úroveň kvality v oblasti ochrany ráfku. Ochrana má Vynikající samočisticí schopnosti. To má za následek omezení doby potřebné k údržbě kol, zejména těch, které mají složité vzory. Chrání před přílišným množstvím prachu z brzdových destiček uložených na ráfcích kol a usnadňuje pravidelné mytí ráfků čistou vodou tlakovou myčkou. Výdrž * až 12 měsíců/20.OOOkm

Keramická ochrana skel

Jsou speciálně vyvinuté pro automobilová skla. Účinek oslepujícího deště a snížení viditelnosti je známá skutečnost spojená s povětrnostními podmínkami. Ochranný filtr na bázi oxidu křemičitého (SiO2) odpuzuje vodu, poskytuje neviditelnou a dlouhodobou ochranu před hmyzem, prachem, nečistotami atd. Všechny organické a anorganické znečišťující látky se snadno odstraňují bez mechanických prostředků a chemikálií. V zimě umožňují snadné odstranění ledu a sněhu. Výdrž * až 12 měsíců.

Keramická OCHRANA A IMPREGNACE AUTOSEDAČKY

Fungují díky pokročilé nanotechnologii, která vytváří jednoduchý, čistý a ochranný povlak zabraňující poškození z každodenních skvrn. Neviditelná bariéra účinně odpuzuje kapaliny, kečup, skvrny od limonád, mastnotu od jídla a špínu. Zbytek se snadno opláchne pouze vodou. Bezpečné a vhodné pro použití na všech typech absorpčních textilií. Výdrž * až 6 měsíců.

KERAMICKÁ OCHRANA NA VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ PLASTY

Náš keramický sealant na plasty, je vysoce moderní ochrana plastů s dlouhotrvajícím účinkem. Po celou dobu životnosti zachová maximální sytost barev. Zachovává dlouhodobý, nejvyšší efekt, sytosti barev, což se projevuje zajištěním matné nebo saténové povrchové úpravy materiálů. Ani po 12 měsících se efekt sytosti barev nesnižuje, což často znamená překročení životnosti tradičních ochran. Hlavním rozdílem mezi naší keramickou ochranou a různými dalšími produkty pro obnovu plastových povrchů je jeho čistá SiO₂ báze. Nenechává olejovou vrstvu na povrchu, ale silně se váže ke své struktuře a zanechává silnou ochrannou vrstvu a poskytuje výrazný, dlouhodobě obnovující efekt.       Výdrž * až 24 měsíců.

ROZLEŠTĚNÍ KAROSERIE

Jednokrokové strojní rozleštění karoserie. - DOPORUČUJEME U JIŽ PROVOZOVANÉHO VOZIDLA

Bláto, prach, sůl, asfalt, odletující kamínky, slunečné záření i počasí mají na svědomí většinu škody na vašem laku a urychlují jeho stárnutí. Těmto negativním vlivům nelze zabránit, můžete je však účinně snížit profesionálním rozleštěním. které zahrnuje navíc zbroušení a rozleštění škrábanců v laku a následné voskování kvalitními syntetickými vosky.

( Cena se stanovuje na základě stavu, velikosti vozidla )

ROZLEŠTĚNÍ světlometů

Foto naší práce

od 1.1.2022 více fotografií naší práce najdete pouze Facebooku a Instagramu :  bezkartacu.cz  a nezapomeňte dát sledování stránky ať Vám nic neuteče :-) děkujeme