O nás

Vážení klienti, vítáme Vás na stránkách společnosti BEZKARTÁČU.CZ. Jsme rodinná firma zabývající se dokonalou a komplexní péčí o vašeho plechového miláčka. Naše společnost se věnuje kompletní očistě Vašeho automobilu/karavanu a to jak exteriéru, tak interiéru. Naše specializace je daleko širší, nabízíme aplikaci keramických - nano ochran, strojního leštění karoserie/světlometů a v poslední řadě zajišťujeme spolupráci pro firemní klientelu.

Pokud si ale vozidlo rádi čistíte sami, nabízíme možnost zakoupení přípravků a chemie od renomovaných výrobců které zakoupíte v našem eshopu ( v přípravě).

Jako ,,třešnička´´ závěrem, pokud vozidlo nebo karavan nemáte, můžete své blízké obdarovat dárkovou poukázkou na naše služby, například mobilním čištěním jejich vozu, kde my přijedeme za nimi. Nedarujete jim netradičně praktický dárek, ale volný čas, který místo čištění vozu mohou strávit jinak.

Naše společnost stojí na těchto pilířích.

I. Čištění vozidel/karavanů bez použití vody   

Čištění vozidla si u nás můžete objednat buď u nás na provozovně nebo rádi přijedeme k Vám. Díky technologii, kterou používáme a bez použití vody, čemuž Vám automobil, karavan očistíme třeba v podzemních garážích.  Technologie, kterou používáme, neobsahuje chemické přísady, je biologicky odbouratelná, proto při jejím použití nehrozí poškození zdraví ani životního prostředí. Po čištění vozu tak nezůstává prakticky žádný odpad. Zbytky nezatěžují životní prostředí, tudíž je nemusíme složitě likvidovat. 

II. Nejšetrnější čištění vozidel vodou.

Používáme ruční mytí vozidla ruku v ruce s dokonalou a ekologickou chemii k čištění vozidel. Bez kartáčů, dvoukbelíkovou metodou.  V přípravě momentálně nedostupné

III. Keramické nano centrum

Nejlepší a nejtrvalejší ochrana pro Vaše vozidlo. Více informací v sekci naše služby.

VI. Leštění karoserie a světlometů.  

  Vracíme laku jeho lesk. Portálové myčky, bláto, prach, sůl, asfalt, odletující kamínky, slunečné záření i počasí mají vliv na škody na vašem laku a urychlují jeho poškození. Těmto negativním vlivům nelze zabránit, můžete je však účinně snížit profesionálním rozleštěním laku. Váš lak opět rozsvítíme a zbavíme Vaše auto až 80% drobných škrábanců. Rozleštěni světlometů je důležité nejen z pohledu větší bezpečnosti ale značná úspora peněz, oproti pořízení nových světlometů.

VI. Spolupráce pro firmy (B2B)  

 Nabízíme specifické služby, programy za velkoobchodních podmínek. A nově si nás můžete objednat komplexní a profesionální správu vozového parku

Foto naší práce

od 1.1.2022 více fotografií naší práce najdete pouze Facebooku a Instagramu :  bezkartacu.cz  a nezapomeňte dát sledování stránky ať Vám nic neuteče :-) děkujeme