Volné pozice

Regionální obchodní manažer

Máš rád/a výzvy a chceš být součástí projektu který baví a přináší ovoce? Chceš něco dokázat a mít slušný příjem nebo jen přivýdělek? Právě hledáme nového parťáka na pozici regionálního obchodního manažera pro B2B prodej. Tvým hlavním úkolem bude prodej našich služeb a produktů obchodním partnerům a následná péče o ně. Naše služby budeš nabízet firmám s vozovým parkem, autoservisům, autobazarům, prodejcům nových vozů atd. Avšak než k nám pošleš CV, budeme naprosto upřímní. Fixní plat u nás nenajdeš. Dostaneš u nás smlouvu o spolupráci, na základě které ti budeme vyplácet provize na fakturu. Máme 2 stupňový provizní systém.

Požadavky - Živnostenský list -praxe v obchodě min. 1 roky- řidičský průkaz - SŠ vzdělání -   Předpokládaný nástup: ČERVENEC 2023 Pracovníka čistícího týmu

Hledáme pracovníka (mobilního) čistícího týmu ( brigáda) zajímavou práci na čerstvém vzduchu v segmentu péče o vozy. Zaškolení do moderních technologií přátelský kolektiv odpovídající finanční ohodnocení. Pro práci v LN/PHA

Pracovní doba dle dohody/nárazová práce

Co očekáváme spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, smysl pro detail, trestní bezúhonnost - nutné doložit, řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat, časová flexibilita PO-PÁ.

Předpokládaný nástup: dle dohody

Detailer/ specialista na detailing 

Rosteme, a proto do našeho teamu hledáme nového kolegu, a to specialistu na detailing. Pokud víš, co je detailing, umíš dokonale vyčistit vůz, víš, co je keramická ochrana a jak jí aplikovat, zvládneš práci s leštičkou, jsi ten, kterého hledáme. Nabízíme zajímavou práci u nás na provozovně ale i u obchodních partnerů.

Co by jsi měl/la umět.  Vědět, co je detailing, Mít povědomí o keramických ochranách, Umět s leštičkou, Mít smysl pro detail  Flexibilita - práce je nárazová od PO-PÁ - spolupráce formou brigády nebo na IČO,  Řidičský průkaz B Trestní bezúhonnost - nutné doložit,  Být v pohodě a trochu blázen do aut :-)

Termín nástupu - dle dohody

Zaujala Vás nějaká pracovní nabídka ? Skvělé, prosíme vyplňte následující formulář. Děkujeme :-)